Szybkie czytanieszybkie

http://www.akn.pl

W ostatnim czasie zainteresowało mnie temat jakim jest  szybkie czytanie. Rozpocząłem wnikliwiej badać tą tematykę i z zaskoczeniem stwierdziłem, że ta umiejętność jest bardzo pomocna w życiu. Chociażby opanowując tę sztukę o kilka łatwiej jest przyswoić  język angielski. Zainteresowałem się tym tematem pod swoim kontem jak i mojego dziecka i okazuje się że kilka firm proponuje np.. kolonie połączone  z nauką angielskiego i szybkiego czytania lub do wyboru. Takie kursy i szkoleniaPrzeprowadza kilka firm/spółek/korporacji,  niemniej jednak jak tu trafić na odpowiednią. Poszperałem odrobinę w sieci i okazało się, że takich firm/spółek/korporacji szkoleniowych jest bez liku. Mieszkam w Katowicach zatem skupiłem się najbardziej na swoim mieście.

Url: http://www.akn.pl
Data dodania: 2013-02-10
Pagerank: 4
Słowa kluczowe:język angielski, szybkie czytanie, kursy i szkolenia, kolonie

Podlinkuj stronę:

Szybkie czytanieszybkie

Oceń stronę:

Ocena: 5.5/10 (931 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Bielizna termoaktywna

Nowoczesna konfekcja sportowa sprzedawana przez internetowy sklep 8a.pl to nie tylko komfort i wygoda ubierania, ale i świetne zabezpieczenie przed urazami czy zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W zestawie znalazła się m. in. innowacyjna bielizna termoaktywna, bluzy, buty trekkingowe, czapki i...

Data dodania: 2013-01-03   Szczegóły wpisu »

Imprezy integracyjne

Organizacja imprez integracyjnych nie jest już w naszym kraju nowością, jest to oczywiście jedna z kluczowych form zespalania teamu, dzięki czemu można osiągnąć większą jego wydajność w pracy.  Imprezy dla firm to forma rozrywki i dotarcia się pracowników. Dobre stosunki między...

Data dodania: 2013-01-27   Szczegóły wpisu »

Tworzenie stron internetowych Warszawa

Musimy wiedzieć, że tworzenie stron www dobrze jest oddać profesjonalnej firmie. Zaoszczędzimy w taki sposób jaże kosztowny czas i pieniądze. Strony internetowe nie muszą być drogie - potrzebna jest tylko kreatywność i specjalistyczna wiedza webmastera.

Data dodania: 2013-02-15   Szczegóły wpisu »

Catering sushi warszawa

Wielu smakoszy  się nim zachwyca w Lublinie i Warszawie. Restauracje wyrastają jak grzyby po deszczu, dziś co drugi hipermarket w Polsce posiada restaurację do smakowania kuchni japońskiej. Równie popularna jest usługa cateringu sushi do biur.

Data dodania: 2013-01-25   Szczegóły wpisu »

Części do motocykli

Jest to importer motocykli i nie tylko, zajmujący się sprowadzaniem pojazdów z Usa.  Swoją ofertę kieruje nie tylko do nabywców swoich i swoich niemniej jednak też do firm i firm/spółek/korporacji. Jest to firma o tyle ciekawa, że może dostarczyć nam dowolnie wskazany produkt, pojazd...

Data dodania: 2013-02-15   Szczegóły wpisu »