Szybkie czytanieszybkie

http://www.akn.pl

W ostatnim czasie zainteresowało mnie temat jakim jest  szybkie czytanie. Rozpocząłem wnikliwiej badać tą tematykę i z zaskoczeniem stwierdziłem, że ta umiejętność jest bardzo pomocna w życiu. Chociażby opanowując tę sztukę o kilka łatwiej jest przyswoić  język angielski. Zainteresowałem się tym tematem pod swoim kontem jak i mojego dziecka i okazuje się że kilka firm proponuje np.. kolonie połączone  z nauką angielskiego i szybkiego czytania lub do wyboru. Takie kursy i szkoleniaPrzeprowadza kilka firm/spółek/korporacji,  niemniej jednak jak tu trafić na odpowiednią. Poszperałem odrobinę w sieci i okazało się, że takich firm/spółek/korporacji szkoleniowych jest bez liku. Mieszkam w Katowicach zatem skupiłem się najbardziej na swoim mieście.

Url: http://www.akn.pl
Data dodania: 2013-02-10
Pagerank: 4
Słowa kluczowe:język angielski, szybkie czytanie, kursy i szkolenia, kolonie

Podlinkuj stronę:

Szybkie czytanieszybkie

Oceń stronę:

Ocena: 5.5/10 (1041 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Masaże Kraków, rehabilitacja Kraków

Serdecznie zapraszamy do gabinetu lekarskiego Rafała Więcka, oferującego rehabilitacja kraków, masaże Kraków, fizjoterapia Kraków. Masaże Kraków, są jednym z najbardziej docenianych w Polsce miejsc oferujace rehabilitacje Kraków, masaże Nowa Huta, czy fizjoterapia Nowa Huta. Zapraszamy!

Data dodania: 2013-02-04   Szczegóły wpisu »

tłumacz hiszpański

Tłumacz hiszpanski. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych tłumaczy.Biuro tłumaczeń Vision Jobs to również najnowsze...

Data dodania: 2013-02-07   Szczegóły wpisu »

Didżej - www.promusicshow.com

Agencja ,,PRO - MUSIC - SHOW - dj\s Team\ prowadzi imprezy muzyczno - rozrywkowe takie jak:owesela oimprezy firmowe, pikniki i bankiety oeventy ostudniówki oparty dla najmłodszych z udziałem animatorów opromocje produktów i usług

Data dodania: 2013-02-05   Szczegóły wpisu »

Pogotowie Hydraulicze, Usługi Hydraliczne, Hydraulik Będzin

Będzin Hydraulik , usługi hydrauliczne, udrażnianie kanalizacji, przepychanie rur, montaż pralki, montaż zmywarki, montaż zlewu, montaż bojlera, montaż kranu, naprawa hydrauliczna, naprawy hydrauliczne, montaż baterii, wod-kan, wymiana zaworka, zawora, zaworu, wymiana grzejników,...

Data dodania: 2013-01-31   Szczegóły wpisu »

Najlepszy dentysta w Tarnowie

Frapujemy się świadczeniem kompleksowych oraz zawodowych posług w zakresie stomatologii. W prezentowanym zakresie czynień znajdziecie leczenie kanałowe, stomatologia zachowawcza, scaling, chirurgia, piaskowanie, wybielanie zębów. Zapraszamy na firmową stronę www! Frapujemy się...

Data dodania: 2013-01-18   Szczegóły wpisu »