Barman - www.coolbar.pl

http://www.coolbar.pl

OFERTA COOLBAR:Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oraz obsługą drinkbarów na wszelkiego rodzaju imprezach. WESELA Zaskocz swoich gości kolorowymi i orzeźwiającymi drinkami przygotowywanymi przez barmana. WIECZORY PANIEŃSKIE URODZINY ROCZNICE IMPREZY FIRMOWE  

Url: http://www.coolbar.pl
Data dodania: 2013-02-16
Słowa kluczowe:barman na wesele, szukam barmana, barman, coolbar, poszukuje barmana

Podlinkuj stronę:

Barman - www.coolbar.pl

Oceń stronę:

Ocena: 5.5/10 (1226 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Pamiętnik z podróży

Moja witryna to rodzaj pamiętnika z podróży. Znajdują się na niej opisy miejsc, w których byłem oraz fotografie z wycieczek. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojej witryny i wspólnej podróży przez Polskę i świat.

Data dodania: 2013-01-31   Szczegóły wpisu »

Haccp dla małej gastronomii Lublin

Na Dokumentacje Haccp zrobione przez moją firmę udzielamy gwarancji, to znaczy w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my realizujemy stosowne poprawki już na nasz koszt. Mamy też księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy. Tel. 506046300...

Data dodania: 2013-02-01   Szczegóły wpisu »

Blog tematyczny dla e-handlu

Blog wyróżniający atrakcyjne strony w sieci. Dowolny temat chodzi o to aby notatki były ciekawe i prawidłowo zredagowane. Strona w pełni moderowana , a oprócz tego darmowa. Każdy może dodać swój artykuł.

Data dodania: 2013-02-15   Szczegóły wpisu »

Podgrzewacze wody Tarnowskie Góry

Realizujemy naprawy piecyków gazowych, usługi gazownicze, naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych firmy JUNKERS,  NECKAR, EUROTERM, MORA, DEMRAD  TERMET, VAILLANT, BERETTA i tym podobne. Pogotowie Gazowe. Opracowujemy instalacje gazowe i próby szczelności włącznie z...

Data dodania: 2013-02-11   Szczegóły wpisu »

oferty pracy dla kierowcy

O ile prowadzimy spółkę transportową, spedycyjną bądź inny typ działalności handlowej, w którym istotną rolę odgrywa korzystanie pojazdów i flot samochodowych, z całą pewnością istotne jest dla nas utrzymywanie właściwego poziomu bezpieczeństwa kierowców, produktów i pojazdów....

Data dodania: 2013-02-06   Szczegóły wpisu »