Klub 13klub 13klub 13

http://www.klub13.pl

Klub 13 mieści się we Wrocławiu w Pasażu Niepolda. Jest to jedno z miejsc wrocławskiej rozrywki. Strona zawiera informacje o klubie oraz imprezach w nim organizowanych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Url: http://www.klub13.pl
Data dodania: 2013-02-01
Pagerank: 3
Słowa kluczowe:rozrywka, kluby, imprezy, dyskoteki

Podlinkuj stronę:

Klub 13klub 13klub 13

Oceń stronę:

Ocena: 5.5/10 (696 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Gry on-linegry on-line

Strona w całości poświecona jest grom on-line. Znajdziesz tu najciekawsze informacje o nowych grach komputerowych, a również grach internetowych oraz grach MMORPG. Serdecznie zapraszamy!!!

Data dodania: 2013-02-03   Szczegóły wpisu »

Studia podyplomowe rzeszów

Coraz często możemy słyszeć, iż Ci dobrze wykształceni wciąż chcą podnosić swoje kwalifikacje. Jest to bardzo częsty przypadek i służy on otrzymaniu awansu zawodowego lub po prostu chroni nas przed utratą pracy. Ilość kwalifikacji jaką mamy jest dla pracodawców bardzo ważna. O ile...

Data dodania: 2013-01-28   Szczegóły wpisu »

Szybkie czytanieszybkie

W ostatnim czasie zainteresowało mnie temat jakim jest  szybkie czytanie. Rozpocząłem wnikliwiej badać tą tematykę i z zaskoczeniem stwierdziłem, że ta umiejętność jest bardzo pomocna w życiu. Chociażby opanowując tę sztukę o kilka łatwiej jest przyswoić  język angielski....

Data dodania: 2013-02-10   Szczegóły wpisu »

Psycholog Wrocławpsycholog

Gabinet psychoterapii. Psychoterapia depresji i nerwic, terapia dla rodzin, oraz dzieci, a również ocena rozwoju emocjonalnego. Porady i diagnoza cech osobowości. Zapraszamy na konsulatcje.

Data dodania: 2013-01-29   Szczegóły wpisu »

Pity 2012 rzeczpospolita

Zbliża się termin kiedy będziemy musieli rozliczyć roczny podatek. Jak to zrobić?, najprościej jest pobrać program: pity 2012 dobreprogramy dzięki jakiemu wydrukujemy nasz pit bez żadnego problemu. Serdecznie zapraszamy na przedstawioną stronę www gdzie właśnie tenże program można...

Data dodania: 2013-01-20   Szczegóły wpisu »