OC obowiązkowe lekarza

http://lekarz.iexpert.pl

iExpert to praktykujący z ciągłym powodzeniem od wielu lat specjaliści z dziedziny OC zawodowego oraz ochrony prawnej. OC lekarzy, a także ochrona prawna lekarzy to produkt, który dedykowany jest, praktykującym na terenie Polski lekarzom i stomatologom. Obowiązkowe OC lekarzy określone jest wytycznymi rozporządzenia z roku 2010 i w uogólnieniu obejmuje uchybiania, zaistniałe na skutek praktyki zawodowej, bądź też niedopełnienie obowiązków zaistniałe w jej ramach. Ochrona prawna lekarzy i OC obowiązkowe lekarza świadczone przez towarzystwo ubezpieczeniowo-doradcze iExpert - to gwarant spokojnej i efektywnej praktyki zawodowej.

Url: http://lekarz.iexpert.pl
Data dodania: 2013-02-09
Pagerank: 3
Słowa kluczowe:oc lekarzy, medycyna, ubezpieczenia

Podlinkuj stronę:

OC obowiązkowe lekarza

Oceń stronę:

Ocena: 5.5/10 (663 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Korepetycjekorepetycje

Chcesz korepetycje uchwycić sens w całości nowy oraz zgodny z prawem postępowanie na zarabianie w internecie? Całość wygląda bardzo interesująco, a zarobki. Na stronie w środku bezskutecznie w bardzo nieskomplikowany strategia możecie kraina dodawać swoje ogłoszenia. Na stronie możesz...

Data dodania: 2013-02-03   Szczegóły wpisu »

Leczenie hemoroidów Poznań

Leczenie niektórych z chorób wiąże się z koniecznością przełamania wstydu przez pacjenta. Dzieje się przede wszystkim w przypadku chorób narządów płciowych czy uważanych za wstydliwych hemoroidów. Nie dużo osób zdaje sobie jakkolwiek sprawę z tego, że leczenie hemoroidów poznan...

Data dodania: 2013-01-30   Szczegóły wpisu »

Dekoracje do domudekoracje

Jeżeli zostajemy zaproszeni na imprezę tego rodzaju możemy mieć pewien problem. Bardzo trudno jest powiem zakupować dekoracje do domu, którego przenigdy nie widziało się na oczy. Nie wiemy w jakich kolorach są ściany ani w jakim rodzaju zostały zakupione meble. Jeśli kupimy jakąś...

Data dodania: 2013-02-10   Szczegóły wpisu »

Usługi prania dywanów, tapicerki i zasłon.

Poszukując pomysłu na swoją spółkę wpadłem na myśl, by zaoferować ludziom pranie dywanów warszawa. Poprzez chwilę myślałem, że lepsza będzie myjnia warszawa, niemniej jednak stwierdziłem, że to za dużo wymaga dużo pieniędzy jak początkowo. Do dywanów dołożyłem jeszcze pranie...

Data dodania: 2013-01-31   Szczegóły wpisu »

Nauka jazdy - Lublin

Osrodek kursy kierowców Auto-Holik oferuje kluczowe warsztaty na prawo jazdy kategorii \B\ , a oprócz tego jazdy doszkalające. Kadra instruktorska, posiadająca najwyższe kwalifikacje i przygotowanie zawodowe, zarówno w prowadzeniu pojazdów, jak i w przekazywaniu prywatnych umiejętności i...

Data dodania: 2013-01-31   Szczegóły wpisu »